Шокін обіцяє не допустити корупціонерів у місцеві прокурори

  21 Вересня, 2015 15:06
  Конкурсний відбір проводиться на усіх рівнях, перевіряється не лише знання законодавства, запевняє генпрокурор.

  Генпрокурор Віктор Шокін упевнений, що фігуранти корупційних справ не пройдуть конкурсний відбір на посаду прокурорів до місцевої прокуратури.

  Про це він розповів журналістам на брифінгу, відповідаючи на запитання кореспондента UA1 щодо прокурора Житомира Юрія Сича, який пройшов перший етап конкурсу на посаду прокурора.

  "До мене часто приходять прокурори з різних областей з такими запитаннями: наприклад, в одній з областей пройшов тестування раніше судимий за хабарництво представник прокуратури. Так, він пройшов його. Але він пройшов етап на знання законодавства. Упевнений, що при подальших конкурсних відборах, а особливо співбесідах, всі ці питання будуть вияснені достеменно і такі люди ніколи не потраплять до прокуратури", – розповів Шокін.  Нагадаємо, реформа Генпрокуратури передбачає заміну районних прокуратур місцевими та зменшення їх кількості. Місцеві прокуратури діятимуть з 15-го грудня. Нещодавно завершився перший етап тестування кандидатів на знання законодавства. Другий етап конкурсного відбору кандидатів на посаду прокурорів розпочнеться 28-го вересня.

  Загалом, за даними генпрокурора, в тестуванні беруть участь понад 10 тисяч учасників.

  Теги : конкурс житомир Віктор Шокін місцеві прокуратури
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів