Шланг був з браком: очільник "Укрзалізниці" пояснив, чому експрес до Борисполя ламався

  11 Сiчня, 2019 10:40
  Ще восени під час тестування потягу все було добре, однак з настанням холодів деталь зіпсувалась.

  Голова ПАТ "Укрзалізниця" Євгеній Кравцов упевнений, що поломок нового експресу після заміни окремих деталь виробником буде набагато менше, а залізниця вчасно реагуватиме на форс-мажори.

  Про це Кравцов розповів в інтерв’ю Цензор.нет.

  Новий очільник ПАТ пояснює, що в експресі один з вузлів – масляний шланг – виявився з браком. Ще восени під час тестування потягу все було добре, однак з настанням холодів деталь зіпсувалась.

  "Для мене найголовніше те, як ми відреагуємо на таку ситуацію, бо це не останній такий випадок. Вони будуть повторюватися, це елемент нормальної експлуатації. Найголовніше, аби у випадку ексцесів була забезпечена безпека", - каже він.

  Кравцов нагадує, що пасажирам, які були у потягу, що запізнився, у пріоритетному порядку провели реєстрацію. Одному чоловіку, який не встиг на рейс, відшкодували вартість квитка.

  За словами голови "Укрзалізниці" поломка восени – поки єдина серйозна, а експрес користується попитом. Змушені були лише збільшити тривалість між потягами вночі, бо у таку пору дуже малий пасажиропотік.

  Кравцов зауважив, що 0,4% випадків порушення графіку стосуються запізнення на кілька хвилин, і пов’язані з тим, що необхідно пропустити інші потяги.

  Нагадаємо, 1 грудня, на другий день експлуатації зламався швидкісний експрес Київ-БориспільПопри поломку, в "Укрзалізниці" вирішили приховати факт поломки і заявили, що поїзд ходить в штатному режимі і порадили пересуватися на експресі.

  Як повідомлялося, 10 січня Кабінет міністрів призначив головою "Укрзалізниці" чинного виконувача обов'язків голови компанії Євгена Кравцова.

  Теги : укрзалізниця Євген Кравцов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів