Ще один кандидат до НАЗК заявив про зняття своєї кандидатури

  16 Березня, 2016 10:11
  Гаталяк заявив про зняття своєї кандидатури у зв’язку з блокуванням обрання до агентства Рябошапки.
  Тарас Гаталяк
  Фото: facebook/taras.hatalyak
  Тарас Гаталяк

  Кандидат у члени Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Тарас Гаталяк заявив у Facebook про зняття своєї кандидатури та закликав публічно підтримати кандидатуру Руслана Рябошапки.

  "Я ще раз підтвердив, що знімаю свою кандатуру. Із двох міркувань. Перше – сильніші кандидати. Це Микола Хавронюк, Руслан Рябошапко, Юля Тищенко, Володимир Купрій. З Русланом не був до цього знайомий. Але після недовгих розмов, він на мене справив надзвичайно позитивне враження. Це дуже сильний професіонал своєї справи. І те, що члени комісії його валять, ну це повна ганьба!", – йдеться в заяві.

  Наголосимо: в ніч на 16 березня комісія з обрання членів НАЗК не змогла обрати жодного з членів цього органу – голоси не з’явилися навіть після термінових зустрічей з президентом Петром Порошенком та послом ЄС Яном Томбінським.

  Після цього члени комісії оголосили перерву в засіданні до 12:00 16 березня.

  Зазначимо, що створення НАЗК наразі лишається єдиною невиконаною умовою для візової лібералізації з ЄС.

  Як відомо, в ніч на 15 березня голосування в комісії було заблоковане вперше – через конфлікт, що стався у зв`язку з пропозицією обрати до складу НАЗК екс-заступника міністра юстиції Руслана Рябошапку.

  Теги : Порошенко міністерство юстиції НАЗК Ян Томбінський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів