Ще один нардеп із НФ "засвітився" у рейдерському скандалі

  27 Квiтня, 2016 14:23
  Народний депутат і представник України в ПАРЄ відібрав завод у іноземних інвесторів.

  Георгій Логвинський, депутат Народного фронту, незаконно відібрав у крупної французької компанії Черкаський лікеро-горілчаний завод, який їй належить, і зараз намагається якнайшвидше перепродати захоплене підприємство.

  Про черговий випадок рейдерства, що "кришується" нардепами із фракції Арсенія Яценюка, повідомляє "Новое время".

  Йдеться про компанію Бельведер Україна – "дочку" французького виробника алкоголю Marie Brizard Wine & Spirits (MBWS). Капіталізація іноземної компанії досягає 460 млн євро.

  Черкаський лікеро-горілчаний завод був придбаний MBWS і затим модернізований. Однак світова фінансова криза 2007-2009 років призвела до накопичення боргів у Бельведер Україна. У 2011-му кредитори української доньки ініціювали процедуру банкрутства.

  Ситуація не була критичною, оскільки найбільший борг у Бельведера був перед материнською компанією – 54,3 млн гривень. Невеликі борги значилися перед Державною службою зайнятості та Податковою інспекцією.

  Незважаючи на це, зусиллями депутата Логвинського підприємство було оголошено банкрутом і виставлено на аукціон. Новими "власниками" стали невідомі інвестори, однак французи стверджують, що за ними стоїть нардеп Логвинський.

  Представники MBWS звернулися до суду і домоглися скасування аукціону. Проте, спроб перепродати завод, поки іноземці не відібрали його через суд, Георгій Логвинський не полишив.

  Варто зазначити, що депутат представляє Україну в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), а його дружина Анна Юдківська – суддя Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) від України. Не дивно, що сам Логвинський заявляє, що став об'єктом медіаатаки, мета якої – показати його рейдером і зіпсувати їх з дружиною репутацію.

  Ситуація, що склалася навколо Черкаського лікеро-горілчаного заводу, – не перший рейдерський конфлікт, пов'язаний з депутатами із "Народного фронту".

  Раніше повідомлялося про захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" рейдерами, якими керує нардеп Сергій Пашинський. Менеджмент підприємства стверджує, що до реалізації рейдерської схеми причетний також міністр юстиції України Павло Петренко.

  Теги : завод Народний Фронт черкаси рейдерське захоплення Георгій Логвинський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів