"Шахтар" здобув свою першу перемогу в Лізі чемпіонів

4 Листопада, 2015 08:57
    Для гірників перемога над "Мальме" стала першою в цьогорічному розіграші групового раунду Ліги чемпіонів.

У Львові донецький "Шахтар" в 4-му турі групового раунду Ліги чемпіонів розгромив шведський "Мальме" – 4:0.

У першому таймі "Шахтар" відразу почав контролювати м`яч і атакувати ворота шведських гостей. Штурм воріт закінчився успіхом лише на 29 хвилині, коли Олександр Гладкий вдало добив м`яч у ворота після свого ж удару. До перерви гірники мали ще декілька багатообіцяючих моментів, але гостям вдалося зберегти свої ворота неприступними.

У другому таймі "Шахтар" продовжив атакувати у тому ж темпі, і на 47-й хвилині гості збили у своїй штрафній зоні Алекса Тейшейру, в результаті чого суддя був вимушений поставити пенальті. До 11-метрової точки підійшов капітан донецького клубу Даріо Срна. У воротаря "Мальме" не було шансів – 2:0. Через сім хвилин "Шахтар" забив третій гол – Едуардо головою підправив траєкторію польоту м`яча після удару Бернарда.

Останній гол забила людина, яка найбільше у матчі на нього напрацювала. Йдеться про Тейшейру, який влучним ударом головою завершив атаку гірників – 4:0.

Після 4-х зіграних матчів у груповому раунді Ліги чемпіонів "Шахтар" йде на третьому місці і відстає від другого ПСЖ на 4 очка.

Голи: Гладкий 29, Срна (п.) 48, Едуардо 55, Тейшейра 73

"Шахтар": Каніболоцький А., Срна, Кучер, Ракицький, Марсіо Азеведо, Степаненко, Бернард, Марлос, Тейшейра, Фред, Гладкий (до 46 хв.)
    Заміни: Едуардо (з 46 хв.), Тайсон (з 68 хв.), Коваленко Вік. (з 75 хв.)
    Запасні: П'ятов, Ордець, Дентіньо, Феррейра
    Попередження: Степаненко 62 хв., Срна 68 хв., Кучер 88 хв., Тейшейра 91хв.
    "Мальме": Віланд, Па Конате, Тіннерхольм, Бенгтссон Р., Левицькі О. (до 11 хв.), Аду, Родич В., Арнасон (до 90 хв.), Бергет (до 46 хв.), Джурджіч (до 74 хв.), Розенберг
    Заміни: Ракипі (з 11 хв.), Йотуні (з 46 хв.), Ейкрем (з 74 хв.)
    Запасні: 29. Андерссон, 25. Карвальо, 26. Віндхейм, 11. Мехметі
    Попередження: Арнасон 47 хв., 90 хв., Йотуни 47 хв.