"Шахтар" у Німеччині розгромив "Шальке" та вийшов у 1/8 Ліги Європи

25 Лютого, 2016 21:59
    Український клуб у гостях поставив на коліна одну з найсильніших команд Німеччини.

У німецькому Гельзенкірхені донецький "Шахтар" у грі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи з рахунком 0:3 розбив місцевий "Шальке".

Перший гол гірники забили на 26-й хвилині матчу. Гравці "Шахтаря" вийшли на ворота суперника "3 в 3", Коваленко віддав передачу на Ферейру, той відіграв на Марлоса, який п'ятою відкрив рахунок.

Вдруге гірники забили на 63-й хвилині – Ферейра виграв боротьбу в повітрі, відіграв на Тайсона, який повернув м'яч назад на аргентинця. У Ферейри не було шансу, щоб пробити мимо воріт - 0:2.

Втретє забити гірникам вдалося на 77-й хвилині. Малишев відібрав м'яч у суперника, почавши контратаку, і віддав на Тайсона, який протягнув м'яч і віддав Коваленко. 19-річний українець влучив прямо в "дев'ятку" – 0:3.

Зазначимо, що у першій грі, яка відбулася у Львові "Шахтар" та "Шальке" зіграли у нічию 0:0.