"Шахтар" обіграв "Рапід" у першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів

20 Серпня, 2015 08:56
    Донецький клуб на виїзді в Австрії зіграв перший матч четвертого раунду плей-офф Ліги чемпіонів.
    Марлос забив переможний м'яч

Донецький "Шахтар" у Відні з рахунком 1:0 обіграв місцевий "Рапід".

З самого початку матчу "гірники" заволоділи перевагою у центрі поля і несли більше загрози для воріт воротаря господарів поля Новоти. За перші хвилини гри лише Ракицький два рази міг забивати з-за меж штрафної зони. У подібній манері пройшов весь перший тайм, хоча австрійці декілька разів небезпечно контратакували. Найцікавіше було в кінці першого тайму, коли на 41-й хвилині півзахисник донеччан Марлос отримав передачу з флангу і красивим ударом обіграв Новоти – 1:0.

У другому таймі "Шахтар" вирішив віддати контроль над м’ячем "Рапіду" і повністю сконцентруватись на контратаках. Ця тактика могла принести успіх донеччанам, але Новота і захист "Рапіда" більше не помилялись.

"Рапід" - "Шахтар" 0:1

Гол: Марлос, 44

"Рапід": Новота, Зоннляйтнер, Дібон, Павелич, Ауер, Пецос, Шауб, Ш.Хофманн (Алар, 84), Кайнц (Шобесбергер, 80), Граховац, Беріч (Просенік, 89).

"Шахтар": П’ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Азеведо, Степаненко (Малишев, 46), Фред, Марлос (Едуардо, 80), Тайсон (Бернард, 86), Тейшейра, Гладкий.

Попередження: Дібон, Ауер, Кайнц, Беріч - Срна, Степаненко, Фред, Гладкий.