Шахтар ледь не створив "диво" у Львові. Відео

26 Листопада, 2015 08:43
    У Лізі чемпіонів донецький клуб ледь не відігрався, програючи по ходу гри 0:4.

На "Львів Арені" донецький "Шахтар" провів п'ятий матч групового раунду Ліги чемпіонів у якому програв мадридському "Реалу" з рахунком 3:4.

З перших хвилин матчу ні одна команда не могла повністю заволодіти м'ячем на правах лідера, але все ж таки атаки "Шахтаря" виглядали більш конструктивно. Але першими забили гості з Іспанії. На 18 хв Бейл віддав пас над П'ятовим на Роналду, який головою розстріляв пусті ворота донеччан.

Другий гол "Реал" зміг забити на 5-й хв другого тайму. Знову не обійшлось без Роналду, який віддав гольову передачу на Модріча. Півзахисник "Реала" без проблем випередив захисника та пробив у пусті ворота гірників - 0:2.

Жах для "Шахтаря" на цьому не закінчився і через 2 хв Роналду відіграв на Карвахаля, який одним рухом обіграв захисника, а другим пробив повз П'ятова.

На 70-й хв "Реал" зміг забити четвертий м'яч - це Роналду відгукнувся на передачу партнерів і якщо перший його удар прийшовся у захисника, то на добиванні португальцю ніхто не зміг завадити.

Здавалося, що все вже вирішено для гірників, але на 77-й хв мадридці порушили правила у своїй штрафній зоні проти Тайсона і суддя без роздумів указав на 11-метрову позначку. Пенальті пробивав Тейшейра, який не залишив шансів Касільї.

Через 5 хв Бернард заробив важливий кутовий, подача якого завершилась скиданням головою Степаненка на Дентіньйо. Бразилець вніс м'яч у ворота - 2:4.

Розслабленість та впевненість "Реалу" в перемозі привела до третього голу гірників, який створили бразильці. Тайсон віддав точну передачу на Тейшейру, який переграв Касілью - 3:4.

За 5 хв, які залишались до кінця матчу "Шахтар" намагався зрівняти рахунок, але мадридці добре відіграли в обороні та не пропустили.

Після чергової поразки у групі Ліги чемпіонів "Шахтар" з трьома очками займає третє місце в групі з трьома очками та має поборотися з "Мальме" за вихід у Лігу Європи.