"Шахтар" блискуче обіграв "Фенербахче" і вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів

6 Серпня, 2015 08:32
    Тепер перед командою стоїть завдання вийти в груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА.

Донецький "Шахтар" обіграв із розгромним рахунком 3:0 турецького віце-чемпіона "Фенербахче" у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду футбольної Ліги чемпіонів.

Гра відбувалась на "Арені Львів", де українські вболівальники максимально надали підтримку "гірникам". Загалом за матчем спостерігали більше 33 тисяч глядачів.

Рахунок відкрив нападник "Шахтаря" Олександр Гладкий на 25-й хвилині матчу. "Фенербахче" не залишав спроб зрівняти рахунок у першому таймі, навіть був дуже близький до цього, але супершанс на 44-й хвилині не вдалось реалізувати завдяки воротарю П’ятову.

У другому таймі на 65-й хвилині Даріо Срна реалізував пенальті, який був призначений за порушення правил голкіпером "Фенербахче" проти Марлоса. Остаточну ж перевагу отримав "Шахтар" на 68-й хвилині матчу завдяки голу бразильського півзахисника Алекса Тейшейри, який пробив м’яч поміж захисників та воротаря турецької команди.

Таким чином, блискуча перемога вивела "Шахтар" у раунд  плей-офф кваліфікації найпрестижнішого Європейського клубного турніру. Тепер перед командою стоїть завдання вийти в груповий етап Ліги чемпіонів.