Шабунін: НАЗК свідомо вбиває е-декларування

  6 Жовтня, 2016 18:56
  Агентство із запобігання корупції три тижні не може вирішити елементарної технічної проблеми.

  Невідповідність електронної форми декларації нормативним вимогам НАЗК є технічною проблемою, яку можна вирішити впродовж доби. Проте, якщо її не вирішити, покарати чиновника за брехню в декларації стає майже неможливо. 

  Таку заяву у своєму Facebook зробив Голова правління у Центрі протидії корупції Віталій Шабунін.

  Наголошується, що активісти Центру вказували на згадану проблему ще три тижні тому.

  "Небажання НАЗК вирішити цю елементарну для усунення проблему протягом ТРЬОХ ТИЖНІВ переконує в тому, що це черговий сценарій вбивства ел.декларування. Керівники НАЗК: Корчак, Radetzky,Riaboshapka і Скопич, – ви уявляєте, що з вам зроблять, якщо через це ми втратимо і безвіз, і четвертий транш МВФ? Ті, хто вами керує, першими ж вас на заклання і здадуть. 
  Антон Геращенко, ти складеш мандат, якщо ми доведемо, що форма ел.декларації від ПРООН відповідала нормативці, а сьогоднішня проблема створена ВЖЕ ПІСЛЯ передачі софту НАЗК?" – пише Шабунін.

  Водночас, нардеп Віктор Чумак поширив у Facebook документ від Коаліції громадських організацій "Декларації під контролем". У документі роз’яснюється, чому діюча система е-декларування не відповідає вимогам чинного законодавства.

  Чумак супроводив публікацію нижченаведеного висновку таким коментарем:

  "Ці проблеми були озвучені на засіданні нашого Комітету. Я під стенограму запитав, коли вони почались, і під стенограму отримав відповідь, що після того, як програмне забезпечення було "кардинально покращене"@ Держспецзвязком".

  Нагадаємо, у Національному антикорупційному бюро відмовилися заповнювати електронні декларації.

  Теги : декларація Шабунін НАЗК Віктор Чумак електронне декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів