Сестра "діамантового прокурора" незаконно заволоділа 10 гектарами землі

  15 Жовтня, 2016 13:53
  Лариса Прокопенко – сестра "діамантового прокурора" Корнійця – володіє відчуженою через підставних осіб з комунальної власності Києва землею.
  Олександр Корнієць
  Олександр Корнієць

  Лариса Прокопенко – сестра "діамантового прокурора" Олександра Корнійця – володіє відчуженими з комунальної власності КП "Київзеленбуд" через підставних осіб понад 10 гектарами землі у селі Малютянка під Києвом.

  Про це повідомляють "Наші Гроші з Денисом Бігусом", зазначаючи, що йдеться про 6 сільськогосподарських ділянок загальною площею 10,46 га, які, згідно з даними майнового реєстру, були придбані 14 травня 2015 року.

  Зазначається: у 2015 році під час обшуку у домі Олександра Корнійця (під час якого в прокурора й були знайдені діаманти – ред.), слідчі вилучили перелік осіб, яким відводилась земля в Малютянці. При цьому, як показав допит, цю землю відводили їм без їхнього відома, а в подальшому ці ділянки за допомогою посередника (ім'я якого приховано в судовому реєстрі – ред.) перейшли у власність близьким родичам Корнійця.

  Сам же Корнієць запевнив, що не має стосунку до вилученої під час обшуку документації – за його словами, папери сестри просто лежали в нього на зберіганні: "Ці документи були вилучені у мене, у моєї сестри, коли вона з нами святкувала День народження мого сина. У мене зберігалися документи і моєї матері, і дружини, і дітей, оскільки у мене є сейф, сертифікований для зберігання цінних речей".

  Своєю чергою, Лариса Прокопенко надіслала програмі копії договорів купівлі-продажу на всі 6 ділянок – у більшості з них дані про продавця та посередників приховані, однак в одній з угод лишились не затертими, і з неї випливає, що посередником від продавця виступав Олексій Скілков.

  Скілков – не лише давній бізнес-партнер Лариси Прокопенко, а й партнер самого Корнійця по ГО "Всеукраїнський рух "Неможлива корупція", третім співзасновником якого є Ольга Гребенюк, яка також брала участь в оборудці – як посередник від самої Прокопенко.

  Зазначається: про своїх партнерів у боротьбі з корупцією Корнієць говорити відмовився. Водночас він наголосив, що його сестра не отримувала ділянки безоплатно, а купувала їх – "В неї є гроші, вона не бідна людина".

  Наголошується: офіційно Прокопенко вже багато років є приватним підприємцем та співвласником кількох компаній. Однак в той же час вона мешкає у "малосімейці" на околиці Києва. Крім того, попри те, що на неї оформлений Mersedes-Benz GL 500, 2012 року випуску, їздить сестра прокурора на маршрутці – того ранку, коли сама Прокопенко була помічена журналістами "Наших Грошей" у маршрутному автобусі, Mersedes був зафіксований під Київською обласної прокуратурою, де нині працює дружина Корнійця.

  Теги : прокуратура Київська область Олександр Корнієць
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів