Сергій Клюєв продає сонячні електростанції Китаю, - Лещенко

  6 Квiтня, 2015 18:43
  Клюєв хоче продати активи своєї компанії Китаю, щоб зняти санкції ЄС та вивести з-під арешту майно австрійської фірми Activ Solar.

  Сергію Клюєву, брату екс-голови Адміністрації Президента Андрія Клюєва, досі не висунуто звинувачень, і тому з нього можуть бути зняті санкції Євросоюзу.

  Про це пише народний депутат Сергій Лещенко у своєму Facebook.

  На початку березня 2015 року Євросоюз залишив Клюєва-молодшого в списку осіб, на яких поширюються санкції ЄС, але під зобов'язання внести подання про притягнення його за економічні злочини. "Минув місяць, але жодного подання на Клюєва немає", - зазначає Лещенко.

  Тим часом виходить на завершальну стадію продаж ним своїх сонячних електростанцій Китаю.

  Лещенко вважає, що мета Сергія Клюєва - зняти санкції ЄС, щоб вивести з-під арешту майно австрійської фірми Activ Solar, на яку оформлено електростанції.

  Лещенко звернувся до генпрокурора Віктора Шокіна за поясненням, чи буде Клюєв притягнений до відповідальності. "Але при цьому всі маємо бути свідомі - не притягаючи Клюєва до відповідальності, ми не лише даруємо йому свободу та безкарність, але і відкриваємо Клюєву шлях для продажу активів Китаю", - пише він.

  Нагадаємо, тим часом суд повернув державі 40 га земель під Одесою, незаконно переданих комерційним структурам, які пов’язують із Андрієм Клюєвим. Ділянки для розміщення сонячних електростанцій були передані в довгострокову оренду без проведення обов'язкової грошової оцінки земель.

  Теги : сергій клюєв сергій лещенко activ solar
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів