Сенцов голодує у медчастині, здаватися не збирається – сестра

  14 Червня, 2018 10:19
  За словами сестри бранця Кремля, "здаватися він не збирається, помирати не збирається, але і відступати від умов голодування теж".

  Українського режисера Олега Сенцова, який голодує з 14 травня, у п'ятницю відвозили до реанімації. Зараз він перебуває у медчастині колонії, припиняти голодування не збирається.

  Про це розповіла сестра політв'язня Наталія Каплан, передає "Крим.Реалії".

  "За інформацією від російської правозахисниці Зої Свєтової, яка домовилась на відеодзвінок з Олегом, у п'ятницю його відвозили до реанімації. Зараз він перебуває у медчастині. Достовірно про його здоров'я поки нічого не відомо, наприкінці тижня до нього пчоїде адвокат і буде щось бльш зрозуміло", – повідомила вона.

  Вона також додала, що поки невідомо, чи застосовували примусове годування.

  "Це все буде відомо наприкінці тижня. Олег мені нічого про своє здоров'я не повідомляв, ми розмовляли про побутові речі, що передати дітям, мамі. Я просто розповідаю йому, що відбувається навколо політв'язнів, навколо його імені", – додала сестра Сенцова.

  За її словами, "здаватися він не збирається, помирати не збирається, але і відступати від умов голодування теж".



  Нагадаємо, раніше матері ув’язнених у Росії політв'язнів, режисера з анексованого Криму Олега Сенцова і кримчанина Олександра Кольченка, вперше зустрілися і звернулися до президента України Петра Порошенка з проханням про якнайшвидше сприяння у звільненні синів.

  Теги : Олег Сенцов голодування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів