СБУшник-хабарник має землю під Києвом і дім на 300 квадратів

    17 Травня, 2018 14:32
    Карамушка з дружиною раніше володіли нерухомістю в елітному житловому комплексі Києва, однак згодом продали її.

    Впійманий на хабарництві співробітник Служби безпеки України Олександр Карамушка є власником землі під Києвом, будинку на майже 300 кв. м та авто.

    Про це повідомляє Bihus.Info, зазначаючи, що статки Карамушки були досліджені за допомогою відкритих джерел, бо декларації працівників СБУ засекречені.

    Відповідно до витягу із Реєстру речових прав на нерухоме майно, офіцер контррозвідки СБУ володіє 18 сотками землі та будинком на 296 кв. м у селищі Вишеньки під Києвом. Під час обрання запобіжного заходу прокурор оцінив цей маєток у 300 тис. доларів, а сам Карамушка стверджує, що він обійшовся йому значно дешевше.

    "Я купив пусту земельну ділянку, там болото було. Спільно, моя сім’я, дружини родичі, ми цей будинок побудували і я його ввів в експлуатацію…", – заявив він.

    Однак СБУшник лукавить, адже земля була придбана ним у грудні 2015 року, а будинок можна побачити на супутникових знімках починаючи з 2009-го. Тобто Карамушка лише офіційно ввів його в експлуатацію й облагородив прибудинкову територію.

    Із транспортних засобів у нього є автівка Toyota Land Cruiser 2011 р. в., у дружини Юлії – Skoda Octavia А5 2012 р. в. Нині сукупна вартість цих авто складає понад 50 тис. доларів.

    Юлія Карамушка раніше володіла нежитловим приміщенням площею 45 кв. м в елітному житловому комплексі "Альпійське містечко", яке в лютому 2016 року було продано. Сам СБУшник у 2012 році придбав квартиру на 141 кв. м у цьому ж будинку. У 2016 році переоформив її на свою матір, а у 2017-му – на таку собі Каріну Маслак й згодом продав.

    Новим власником нерухомості став начальник відділу оперативного реагування Київської митниці Михайло Редько. У декларації він вказав, що вона обійшлася йому в 400 тис. гривень, хоча насправді ціни на подібні квартири стартують від 140 тис. доларів.  

    У 2014 році його матері Ларисі Карамушці подарували квартиру площею 57 кв. м на столичному Печерську. Її було оцінено в близько 100 тис. доларів за тодішнім курсом. Також вона задекларувала 150 тис. гривень, 22 тис. доларів, 15 тис. євро та авто Mitsubishi Pajero 2008 р. в. свого чоловіка Олександра – полковника міліції у відставці.

    Нагадаємо, затриманий на хабарі в 47,5 тис. доларів співробітник Служби безпеки України Олександр Карамушка вийшов із СІЗО під заставу в 1,2 млн гривень.

    Теги : корупція СБУ хабар хабарництво
    ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
    Коментарі
    1000 символів лишилося


    Архів