СБУ затримала двох російських офіцерів за співпрацю з терористами (доповнено)

  9 Лютого, 2016 12:58
  Це сталось наприкінці січня.

  СБУ виявила та затримала двох російських офіцерів, які входять до складу Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

  Про це голова СБУ Василь Грицак повідомив на брифінгу.

  Капітана Сергія Куценка і майора Андрія Корняка було затримано 27 січня на прикордонному контрольному пункті під час чергової ротації.

  Під час огляду речей було знайдено атрибутику терористичних "республік", шеврони різних зразків, 14 посібників з військової справи з грифом "для обмеженого використання".

  У зв'язку з виявленими у офіцерів матеріалами відкрито провадження у сприянні тероризму і порушення порядку міжнародних передач товарів.

  2 лютого зареєстровано кримінальне провадження за ст. 333 КК – порушення порядку передачі товарів, що підлягають державному експортному контролю, та ст. 258-3 – сприяння діяльності терористичної організації.

  "На підставі цих матеріалів, думаю, будуть прийматися і політичні рішення щодо координації діяльності місії СЦКК", – додав Грицак.

  У ще двох військовослужбовців з 75 офіцерів Центру, які в'їжджали до України, виявили неправильні імена в документах. Порушників не пропустили до України.

  Теги : СБУ терористи шпігунство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів