СБУ заблокувала роботу фейкової профспілки "ЛНР"

  12 Сiчня, 2016 13:14
  Упродовж 2015 року з рахунків профспілки було знято й готівкою вивезено до "ЛНР" понад 300 тис. грн внесків.

  Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність фейкової профспілкової організації так званої "ЛНР", яка привласнювала внески працівників із підконтрольних українській владі районів. 

  Про це повідомляє прес-центр спецслужби.

  Так, наприкінці 2014 року посадовці однієї з луганських обласних галузевих профспілок перереєстрували свою організацію на українській території й паралельно створили фейкову "ЛНРівську" організацію.

  Члени профспілки, які працювали на вільній від бойовиків території Луганщини, продовжували сплачувати внески на рахунок, що контролювався псевдокерівництвом.

  Встановлено, що впродовж 2015 року з рахунків профспілки було знято й готівкою вивезено до терористичної організації "ЛНР" понад 300 тис. внесків пересічних працівників галузі.

  Потім ці кошти йшли на фінансування фейкового утворення, яке брало активну участь в організації та проведенні антиукраїнських акцій. За це керівник профспілки отримала високу посаду у "профільному міністерстві ЛНР".

  Перекривши цей канал фінансування терористів, правоохоронці запобігли зняттю майже 800 тис. грн з рахунку профспілки. Також було призупинено перерахування внесків первинними організаціями профспілки Луганщини й ініційовано зміну керівництва.

  Наразі правоохоронці вживають усіх необхідних заходів для притягнення зловмисників до кримінальної відповідальності.

  Теги : бойовики ЛНР СБУ профспілка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів