СБУ вилучила обладнання ЗАлК на 75 млн гривень у Дніпропетровській області

  25 Липня, 2015 15:20
  Співробітники Служби безпеки України вилучили частину технологічного обладнання на суму 75 млн гривень, що було демонтовано й вивезено із цехів виробника первинного алюмінію "Запорізький алюмінієвий комбінат" у Дніпропетровській області.

  "При огляді складських приміщень декількох дніпропетровських підприємств співробітники спецслужби виявили розукомплектоване ліквідне обладнання з ВАТ "ЗАлК". На складах бізнес-структур перебувало 2,5 тис тонн елементів обладнання на суму більш як 75 млн гривень", - сказано в повідомленні прес-служби СБУ.

  Правоохоронці з'ясували, що демонтаж і вивіз із комбінату обладнання відбулися в рамках договору, укладеного від імені ЗАлКу на підставі доручення громадянина Кіпру.

  За наявною інформацією, укладання договору із дніпропетровськими фірмами здійснювалося після отримання розпорядницьких документів, спрямованих на адресу ЗАлКу з московського офісу.

  Триває досудове розслідування в рамках кримінального провадження за ст. 113 Кримінального кодексу (диверсія) і оперативно-слідчі дії для пошуку інших майна комбінату, установлення й залучення до відповідальності всіх осіб, причетних до демонтажу й вивезення обладнання ЗАлКу.

  Нагадаємо, 21 липня СБУ припинила спробу вивезення обладнання ЗАлК у Росію.

  Теги : СБУ ЗАлК
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів