СБУ викрила розкрадання 3 мільйонів, призначених для відновлення Донбасу

  24 Сiчня, 2016 13:20
  Служба безпеки України викрила 2 факти розтрати бюджетних коштів, виділених на відновлення інфраструктури регіону.

  Співробітники СБУ в Донецькій області викрили 2 факти розтрати бюджетних коштів, виділених на відновлення інфраструктури регіону.

  Про це повідомляє прес-служба СБУ. 

  Зазначається, що посадовці відділу освіти одного з міст у Красноармійському районі перерахували комерційній структурі майже 2 мільйони гривень за будівництво котельні та опалювальних мереж для місцевої школи. Згідно з договором,  бізнесмени мали здати об'єкти в експлуатацію до кінця минулого року, однак правоохоронці під час перевірки встановили, що на сьогодні роботи не виконані.

  Крім того, місту Родинське, яке підпорядковується Красноармійській міськраді, було виділено більше одного мільйона гривень на капітальний ремонт покрівель будинків, 420 тисяч з яких  посадовці комунального підприємства перерахували 2 підрядним організаціям за виконані роботи, проте за результатами проведеної СБУ перевірки, виявилось, що затверджений обсяг робіт – невиконаний.

  Наголошується: за обома фактами порушено кримінальні провадження, тривають оперативно-слідчі дії щодо притягнення до відповідальності посадових осіб, причетних до розтрати державних коштів.

  Теги : АТО СБУ Донбас донецька область розкрадання інфраструктура
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів