СБУ викрила компанію, яка фінансувала 20% бюджету ДНР

  4 Вересня, 2015 18:28
  На це підприємство припадало до 20% фінансування ДНР.

  СБУ звинувачує у фінансуванні тероризму власника ПП "Сприяння" з Костянтинівки Донецької області. Ця фирма є постачальником вугілля із зони АТО на електростанції державного ПАТ "Центренерго".

  Про це йдеться у визначенні Жовтневого райсуду Маріуполя від 11 серпня, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

  "Фінансування терористичної організації здійснюється "особою_2" з використанням комплексу суб'єктів підприємницької діяльності, зареєстрованих як в Україні, так і за кордоном, які належать фактично "особі_2", але для прикриття незаконної діяльності оформлених на підставних осіб, В тому числі, ПП "Сприяння", засновником якого є мати "особи_2", – йдеться у судових документах.

  Згідно з Єдиним держреєстром юридичних осіб, власником ПП "Сприяння" є Тетяна Автономова. Її син, Дмитро Автономов, на сайті ДНР значиться як керівник підприємств "Донбасвугілля" і "Східвуглемет".

  "Сприяння" отримало від терористів дозвіл на видобуток вугілля в окупованому місті Торез. Звідти вугілля перевозять в інші регіони України, де збувають.

  Виручені безготівкові кошти переводяться на рахунки підконтрольних "Сприянню" компаній за межами України, зокрема – ТОВ "Торгові системи" (Ростов, РФ, зареєстровано на Євгенія Теплова).

  Перекладені у готівку кошти через неконтрольовані Україною ділянки кордону з РФ перевозяться на територію "ДНР", де передаються в "Республіканський банк "ДНР" під виглядом "податків" і "благодійної допомоги".

  "З числа валових надходжень в бюджет" терористичної організації "ДНР" частка фінансування "особи_2" становить не менше 20%", – йдеться в постанові суду.

  Суд визнав аргументи СБУ переконливими і заарештував 37 вагонів з антрацитом, видобутим в інтересах власника "Сприяння".

  Теги : ДНР антрацит вугілля фінансування тероризму центренерго
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів