Наступ влади на свободу слова: СБУ використовує психологічний тиск проти журналістів

  20 Квiтня, 2017 13:46
  Адвокат викритого в корупції заступника глави СБУ вимагає особистих даних журналістів, які готували сюжет про його оборудки.

  Адвокат заступника глави СБУ Павла Демчини Дмитро Пурлінський вимагає від редакції "Наших грошей" особистих даних журналістів, які готували сюжет про його корупційні оборудки.

  Про це повідомляє Bihus.info, зазначаючи, що згідно із запитом, "вказаний вище первинний аудіовізуальний твір (сюжет – ред.) та всі похідні від нього, містять завідомо недостовірну інформацію у формі фактичних тверджень, що принижують його (Демчини – ред.) гідність, честь та ділову репутацію".

  "Адвокат Павла Демчини вимагає надати дані, зокрема "відомості про місце реєстрації/проживання, паспортні дані та актуальні засоби зв’язку" не тільки журналістів-авторів сюжету, але й власників сайтів www.bihus.info, www.zik.ua, www.nashigroshi.org, і навіть тих, хто надає цим сайтам доменні імена", – йдеться у повідомленні.

  При цьому наголошується: сам адвокат Дмитро Пурлінський знаходиться у Люстраційному списку Майдану "як слідчий, який вів справи проти 9 активістів, звинувачених "в організації масових заворушень", а насправді жорстоко побитих "Беркутом" – "Крім того, раніше пан Пурлінський виступав адвокатом ПП "Офір" – фірми, замішаної в афері з викрадення цукру на 300 мільйонів з Агрофонду".

  Як відомоСБУ і Пашинський користуються інтимним відео Найєма.

  Теги : СБУ Павло Демчина
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів