СБУ розповіла, як "дарує" бойовикам амністію за співпрацю

  18 Серпня, 2015 11:26
  За цей рік Україна вже пробачила "гріхи" 60 бойовиків, які щиро каялись у скоєному.
  Фото з відкритих джерел

  Служба безпеки України розпочала масштабну програму зі звільнення від кримінальної відповідальності бойовиків ДНР і ЛНР за співпрацю з українським слідством.

  Програма поширюється на тих, хто добровільно відмовиться від терористичної діяльності та перейде на українську сторону, повідомляє прес-служба СБУ.

  Однак для амністії є умова – бойовики можуть отримати "прощення", лише якщо не брали участь у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах, а також щиро зізнаються у своїх "помилках".

  Зазначається, що підстави для звільнення від кримінальної відповідальності бойовиків передбачені чинним законодавством України.

  В СБУ додали, що за останні два тижні вже провели "зустрічі-бесіди" з членами 52 сімей бойовиків та розповіли про умови їх повернення на українську територію. Окрім того, від кримінальної відповідальності за 2015 рік уже звільнені більше 60 бойовиків ДНР і ЛНР.

  У відомстві запевнили, що амністовані бойовики добровільно відмовились від участі у незаконних банд формуваннях, щиро каялись та співпрацювали з правоохоронними органами і українськими судами. 

  Теги : бойовики СБУ амністія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів