СБУ розпочала справу проти Вассермана

  18 Вересня, 2015 17:58
  Одіозний та епатажний "політичний консультант" Анатолій Вассерман послідовно виступає проти незалежності України з першого дня її існування.
  Анатолій Вассерман
  Фото з відкритих джерел
  Анатолій Вассерман

  СБУ розпочала справу проти громадянина України, уродженця Одеси Анатолія Вассермана, який позиціонує себе як експерт, публіцист та політичний консультант.

  Про це написав нардеп Олексій Гончаренко у своєму блозі. Він підкреслив, що справу проти Вассермана відкрито за його депутатським запитом.

  Провадження має № 22015160000000251 та порушено за ч. 2 ст.110 Кримінального Кодексу.

  Мотивація провадження така: "за фактом розповсюдження протягом 2015 матеріалів, які містять заклики до зміни меж території України або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, в сукупності з розпалюванням національної ворожнечі".

  Вассерман вже багато років працює у Росії політконсультантом і телеведучим, але зберіг українське громадянство.

  У своїх висловлюваннях він заперечує саме існування України як держави.

  Сам Вассерман висловив здивування, що його звинуватили у сепаратизмі тільки зараз. Він розповів про те, що з 1991 року виступає проти української незалежності, яку іменує "українським сепаратизмом".

  "Я один з найдавніших і послідовних противників українського сепаратизму. Досить сказати, що перша моя опублікована стаття називалася "Незалежність від здорового глузду” і закликала на референдумі 1 грудня 1991 року голосувати проти незалежності України від Росії", – повідомив він.

  Теги : СБУ вассерман
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів