СБУ розкрила канал незаконного ввезення в Україну комплектуючих до військової техніки

  16 Сiчня, 2016 20:33
  Служба безпеки відкрила провадження проти харків’ян, які налагодили незаконний імпорт з країн Західної Європи товарів подвійного використання –тепловізорів та комплектуючих до них.

  Служба безпеки України блокувала канал незаконного ввезення в Україну комплектуючих до військової або спеціальної техніки.

  Про це повідомляють у прес-центрі СБУ.

  Зазначається, що посадовці харківської комерційної фірми налагодили незаконний імпорт з країн Західної Європи товарів подвійного використання – тепловізорів та комплектуючих до них.

  "За висновками фахівців державних науково-дослідних установ, такі прилади можуть бути використані у створенні звичайних видів озброєнь, військової чи спеціальної техніки", - наголошують в СБУ та додають, що "для здійснення міжнародної передачі (імпорту або експорту) цих товарів необхідно отримувати дозвіл Державної служби експортного контролю України".

  Підкреслюється, що співробітники СБУ завадили зловмисникам здійснити розмитнення чергового такого приладу на митному пості "Пісочин" без відповідного дозволу Держслужби експортного контролю.

  Слідчими СБУ розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України.
  Теги : Харків СБУ кримінальне провадження військова техніка незаконна діяльність незаконний вантаж розмитнення
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів