СБУ перекрила багатомільйонний канал фінансування бойовиків

  14 Вересня, 2015 17:46
  Понад 75 млн грн наразі заблоковано на рахунках фізичних та юридичних осіб.

  Співробітники Служби безпеки України спільно з Держслужбою фінансового моніторингу перекрили багатомільйонний канал фінансування терористичної організації "ДНР".

  Про це інформує прес-центр спецслужби.

  Зазначається, що підприємці з Донецької області переводили у готівку через банківську установу кошти, отримані із Росії.

  Так, упродовж червня-липня цього року кілька російських компаній на підставі вдаваних договорів перерахували понад 100 млн грн акціонерному товариству із Донеччини. Невдовзі отримані кошти це підприємство перерахувало іншому підконтрольному товариству з обмеженою відповідальністю.

  Обидва суб’єкти підприємницької діяльності фактично були розташовані на територіях, які контролюють бойовики, однак пройшли перереєстрацію за українським законодавством.

  Для переведення грошей у готівку їх перерахували на рахунки майже 30 фізичних осіб, відкритих у філії однієї з банківських установ. Після чого частину коштів мали незаконно ввезти на тимчасово окуповані території, а частину – використати для діяльності диверсійно-терористичних груп.

  Спільними діями СБУ та Держслужби фінмоніторингу заблоковано рахунки цих фізичних та юридичних осіб, на яких на цей момент нагромаджено понад 75 млн грн.

  Теги : ДНР СБУ терористи фінансування тероризму
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів