СБУ оголосила найвищий рівень загрози терактів у Криму та на Донбасі

  12 Серпня, 2016 09:31
  Для всіх регіонів України встановлено рівні терористичної загрози від "сірого" до "червоного".

  Служба безпеки України встановила рівні терористичної загрози для всіх регіонів країни у зв’язку із загостренням ситуації на адміністративній межі з Кримом та на Донбасі.

  Про це інформує прес-центр спецслужби.

  Так, найвищий рівень загрози – "червоний" – встановлено для Донецької та Луганської областей, а також анексованого Росією Криму. Він означає реальну загрозу і призначається у разі скоєння теракту.

  "Жовтий" рівень, що означає ймовірну загрозу терроризму, отримали Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області.

  "Синій" рівень (потенційна загроза) – у Дніпропетровської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Черкасьоїа, Чернівецької, Київської областей та м. Києва.

  Рівень загрози "сірий" (можлива загроза) встановлено для Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської та Тернопільської областей.

  Нагадаємо, 11 серпня президент України Петро Порошенко доручив привести у посилену бойову готовність підрозділи, розташовані біля адміністративної межі з Кримом.

  Теги : Крим СБУ Донбас загроза теракту
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів