СБУ ліквідувала канал міжнародного зв'язку терористів

  8 Серпня, 2015 10:54
  У Чернігівській області заарештовано оператора каналу зв'язку, а також вилучено весь комплекс обладнання, на якому оброблявся незаконний телефонний трафік міжнародного зв'язку терористів ДНР і ЛНР.

  Фахівцями СБУ і Укрчастотнагляду встановлено, що зловмисники отримували з інтернету міжнародний телефонний трафік за допомогою спеціалізованого телекомунікаційного обладнання. Потім трафік прямував в мережі українських операторів мобільного зв'язку.

  Міжнародний телефонний трафік надходив з-за кордону (у тому числі з Росії) через інтернет за допомогою IP-телефонії, в обхід міжнародних центрів комутації. Трафік оброблявся спеціалізованим обладнанням та програмними комплексами. Телефонні номери, на які здійснювалася маршрутизація трафіку, використовувалися терористами ДНР і ЛНР для спілкування з російськими кураторами.

  Під час обшуку в місті Бобровиця Чернігівської області незаконно діюче телекомунікаційне обладнання було вилучено. Зловмисник, який відповідав за його функціонування, затриманий. Відкрито кримінальну справу за ст. 361 Кримінального кодексу України.

  Нагадаємо, за минулу добу бойовики більше 100 разів обстріляли позиції сил АТО.

  Теги : СБУ терористи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів