Савченко закликала ПАРЄ не піддаватись на провокації Росії

  20 Квiтня, 2015 18:48
  У своєму зверненні до делегатів асамблеї Надія Савченко закликала Європу захистити Україну та не пустити агресора на свої землі.

  Незаконно ув’язнена в РФ українська льотчиця, народний депутат України та делегат Парламентської асамблеї Ради Європи Надія Савченко закликала ПАРЄ і надалі захищати європейські демократичні цінності та не піддаватись на провокації агресора.

  Про це вона написала у своєму зверненні до делегатів ПАРЄ у зв`язку з відкриттям сесії, яке оприлюднив її адвокат Микола Полозов у Twitter.

  Савченко наголосила, що "Україна - це кордон Європи з Азією", тому важливо її захистити та "не пустити на європейські землі загрозу, яка хоче прокрастися через територію України, пройшовши по ній війною".

  Також вона заявила, що Росія своїми діями повністю зневажає демократичні цінності та міжнародне право, адже продовжує незаконно утримувати її у в’язниці.

  Нагадаємо, сьогодні відкрилась сесія ПАРЄ, на якій було автоматично продовжено санкції проти російської делегації до кінця року через відсутність прогресу у вирішенні конфлікту на сході України та в Криму.

  Теги : Росія Надія Савченко ПАРЄ звернення
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів