Савченко не знає, що її чекає в Ростові, та готує заповіт - ЗМІ

  17 Липня, 2015 14:30
  Савченко побоюється провокацій та хоче якнайшвидше оформити заповіт.

  Вже скоро незаконно ув’язнену в РФ Надію Савченко мають етапувати до Ростова у зв’язку з переведенням суду над нею в Ростовську область. Готуючись до відправки, українка дуже непокоїться, щоб встигнути оформити заповіт у нотаріуса.

  Про це повідомили члени Громадської спостережної комісії Москви, поспілкувавшись із Савченко, передає "Новая газета".

  Як повідомляється, Надія зараз пакує речі та не хоче, щоб етап застав її зненацька. Також до етапу вона хоче оформити заповіт. Савченко розповіла, що хотіла це зробити давно, ще коли була у жіночому ізоляторі, але там підпис ставить начальник установи, а не нотаріус, тому документ не мав би юридичної сили.

  Надія розповіла, що не знає, що її може чекати в Донецьку (Ростовська область – Ред.) та не виключає провокацій. Приміром, "до суду прилетить снаряд, а потім скажуть, що це "Правий сектор" – каже Савченко і додає, що суд знаходиться за 20 км від кордону з Україною, тому може статись усе, що завгодно.

  "Так само, як мене викрали рік тому і привезли в Росію. Що вони цього разу влаштують, хто їх знає!" – стурбована Савченко.

  Як повідомлялось, Генпрокуратура РФ затвердила обвинувальний висновок у справі Савченко та направила її на розгляд по суті до Донецького міського суду Ростовської області.

  Україна виступила проти переведення суду над Савченко в Ростовську область, бо Москва може таким чином приховати політичну розправу над українським нардепом від уваги міжнародної громадськості та правозахисних організацій.

  Сама ж Савченко також не хоче суду в "перевалочному пункті" бойовиків

  Теги : Савченко суд Ростов-на-Дону заповіт етапування
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів