САП насварила Ситника через Корчак

  10 Листопада, 2017 15:20
  Прокуратура звинувачує главу НАБУ в зведенні особистих рахунків стосовно голови НАЗК.

  САП звинуватила главу НАБУ Артема Ситника в зведенні особистих рахунків стосовно голови НАЗК Наталії Корчак, яку сьогодні допитали.

  Про це повідомляє прес-служба САП в Facebook.

  "САП наділена конституційною функцією організації досудового розслідування в кримінальних виробництвах, розслідуваних детективами НАБУ, тому не може залишатися осторонь від спроб використання цих розслідувань для зведення особистих рахунків", – йдеться в повідомленні.

  У прокуратурі стверджують, що запропонували НАБУ вести розслідування справи щодо Корчак на законних підставах, під процесуальним контролем САП, однак вона була відкинута Ситником.

  "Директор НАБУ вибрав інший шлях. Своїм листом голова Бюро відкинув законні вказівки прокурорів САП, вказавши на їх придуману ним "нікчемність, неправомірність та відсутність підстав для виконання ..." і, попутно голослівно звинувативши САП в "потуранні неправомірним діям учасників кримінального судочинства, самоусунення від виконання ... функцій процесуального керівника ..., створення перешкод до здійснення швидкого, повного та неупередженого розслідування", – заявили в САП.

  У САП додали, що дії Ситника дають зрозуміти, що НАЗК небезпідставно підозрює Ситника в конфлікті інтересів.

  "На жаль, такі дії яскраво свідчать про дійсну наявність реального конфлікту інтересів і небажання вирішувати його відповідно до встановлених законом", – констатували в САП.

  Прокуратура також закликала антикорупційні органи діяти в рамках закону і своїх повноважень.

  Як повідомлялося раніше, НАБУ допитало главу НАЗК Наталю Корчак у справі про придбання паркомісць і їх використанні для незадекларованих автомобілів.

  Теги : Артем Ситник Наталія Корчак САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів