Саакашвілі розповів, чого чекає від Сакварелідзе

  16 Вересня, 2015 17:46
  Сакварелідзе має впоратись з фармацевтичною мафією та розбазарюванням землі.

  На посту прокурора Одеської області Давид Сакварелідзе має розслідувати масштабні зловживання у земельній та медичній сферах. 

  Про це заявив голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі сьогодні на брифінгу, представляючи Сакварелідзе представникам ЗМІ. 

  Щодо медичної сфери, то Саакашвілі навів як приклад Одеську обласну клінічну лікарню, в якій, за його словами, пацієнтам не видають навіть прості ліки, бо "фармацевтична мафія їх змушує купувати ліки втридорога в лікарняних аптеках".

  Одеський губернатор також розповів, як голови сільрад розбазарюють землю. У зв'язку з цим голова ОДА має намір добитися заборони для сільрад продавати або приватизувати землю "за старою схемою". 

  Саакашвілі нагадав, що Сакварелідзе - його давній соратник, та додав, що вперше за час свого призначення головою ОДА зайшов до будівлі прокуратури області. Зі старим керівництвом він не хотів мати жодних справ. "Я переслав їм десятки справ, на які не отримав жодної відповіді", - сказав голова ОДА, зазначивши, що йдеться знову-таки про корупційні схеми у сфері медицини і земельної приватизації. 

  Саакашвілі також заявив, що генеральний прокурор Віктор Шокін також доручив Сакварелідзе розслідувати справи у сфері корупції в межах всієї країни. 

  Теги : Саакашвілі сакварелідзе мафія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів