Сафіна скасував концерти в Криму і заявив про погрози з боку окупантів

  22 Сiчня, 2016 13:29
  Італійський співак звинуватив кримського промоутера у бажанні його скомпрометувати.

  Італійський співак Алессандро Сафіна скасував концерти в окупованих Росією Сімферополі та Севастополі.

  Про це він повідомив у соціальній мережі Facebook.

  Сафіна написав, що отримав ще в минулому році запрошення від українського та кримського промоутерів виступити на материковій Україні та в Криму й погодився.

  Співак заявляє, що протягом його кар'єри ніколи не опинявся в такій делікатній ситуації і після заяв української влади відмовився від концертів на півострові. Спершу Сафіна запропонував провести концерти в Криму після врегулювання конфліктної ситуації, був готовий компенсувати матеріальні витрати, пов'язані з рекламою та організацією концертів, які були вже проплачено. Але на ці пропозиції відмовилась пристати кримський промоутер.

  Зухвалий промоутер з окупованого Криму погрожувала співаку скандалами та контрзаходами.

  "Таким чином, внаслідок нераціональної та егоїстичної поведінки цієї людини (ред. промоутера), яка спробувала мене скомпрометувати, використовуючи дезінформацію і скандал з метою надати цьому факту політичного забарвлення, я вирішив перервати з ним усілякі відносини і остаточно скасувати ці два концерти", – заявив Сафіна.

  Співак зазначив, що промоутер з Криму не підписала жодних контрактів на проведення концертів, а також не надіслала жодного гарантійного листа про передоплату.

  Як повідомлялося, у Мінкульті України заявили, що у разі проведення концертів Сафіни в окупованому Криму, відомство звернеться до СБУ з пропозицією заборонити йому в'їзд в Україну і скасувати всі концерти на українській території.

  Теги : Крим концерт Алессандро Сафіна
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів