Саакашвілі звинуватив Мінфін у махінаціях на Одеській митниці

  6 Серпня, 2015 12:59
  На митниці штучно підвищили у півтора рази щомісячний індикативний показник доходів.
  Фото з відкритих джерел

  Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі розкритикував Мінфін за махінації на Одеській митниці. Він помітив, що на митниці штучно підвищили у півтора рази щомісячний індикативний показник доходів, таким чином фактично унеможливлюючи переказ  понадпланових коштів на будівництво автодороги "Одеса-Рені".

  Про це він заявив під час брифінгу за підсумками першого засідання Ради економічного розвитку з питань реформування регіону.

  За його словами, він не знає, хто саме це робить, але бачить факт: Міністерство фінансів фактично у півтора рази підвищило щомісячний план доходів Одеській митниці. Натомість немає обіцяного фінансування дороги "Одеса-Рені".

  "Ось чую: план митниці піднято загадковим способом на 20 з лишком відсотків. Тобто маємо елементарне шулерство, у наперстки з нами грають. Бо курс валюти не мінявся, і вітчизняна економіка не почала зростати" – заявив Саакашвілі.

  Крім того, він наголосив, що за словами експедиторів, підприємцям радять не розмитнюватись в Одесі, а робити це на сусідніх митницях, тому що в Одесі штучно завищені тарифи.

  "Іншими словами, хтось у Києві вирішив поглумитися. Виглядає це так: ми вам обіцяли однією рукою дати, а другою забираємо. А потім розведуть руками: не виконала ж митниця план надходжень! А як план можна виконати, якщо на митниці нічого не міняти?" – каже Саакашвілі.

  Він пообіцяв, що дорога буде побудована, якщо цьому не будуть заважати і "не займатимуться відвертим шахрайством". 

  Теги : Саакашвілі Мінфін одеська митниця
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів