Саакашвілі заявив, що володіє інформацією про підготовку провокацій в Одесі на 2 травня

  1 Травня, 2016 18:06
  Глава Одеської ОДА розповів, чого чекати на річницю трагедії "2 травня".

  Глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі під час брифінгу 1 травня заявив, що володіє інформацією від СБУ та інших спецслужб про підготовку провокацій в Одесі на 2 травня.

  "Виходячи з власного досвіду стосунків з путінською Росією, я не маю жодного сумніву, що готуються провокації - вони будуть. Можливо, з боку сил, які не хочуть миру в Україні, будуть спроби використати річницю трагедії 2 травня, щоб розхитати ситуацію в Одесі та Україні. Стосовно цього є конкретна інформація, яку ми отримуємо від СБУ та інших служб, при чому досить тривожна", - заявив Саакашвілі.

  Водночас він наголосив: "Також є люди, яким дуже невигідні зміни, які ми провели чи намагаємося провести в Одесі -  це корупціонери, місцеві мафіозі. Багато хто з них пов'язаний з Москвою тісно, це не викликає жодних сумнівів".

  В той же час Саакашвілі зазначив, що до забезпечення правопорядку в Одесі на річницю трагедії будуть залучені близько 3 тис. правоохоронців та нацгвардійців, спростувавши при цьому інформацію про наказ силовикам стріляти на ураження в правопорушників і провокаторів.

  Теги : Нацгвардія Саакашвілі провокації Одеса національна поліція події 2 травня в Одесі
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів