Саакашвілі заявив, що мав розмову з Абромавічусом напередодні його заяви про звільнення

  3 Лютого, 2016 13:28
  Голова Одеської ОДА підтримав звинувачення Міністра економрозвитку на адресу Кононенка.
  Фото з відкритих джерел

  Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив, що мав довгу розмову з міністром економіки Айварасом Абромавічусом напередодні його заяви про складання повноважень.

  "Учора довго говорили з Айварасом Абромавічусом, і він розповів багато всього цікавого. Хіба ж не сумно, що литовці і грузини змушені взяти на себе функцію захисників країни від деяких не чистих на руку етнічних українців, які прорвалися у владу?", - йдеться в заяві.

  Крім того, Саакашвілі наголосив: "Я працюю разом з Айварасом (Абромавічусом – Ред.) у Раді з реформування держпідприємств, головою якої я став з його ініціативи, і хочу підтвердити, що всі наші ініціативи з заміни керівників держпідприємств блокуються особисто Прем'єр-міністром з подачі одного з лідерів фракції "БПП "Солідарність" у Раді – Ігоря Кононенка і ще кількох груп впливу".

  Він підкреслив, що Верховна Рада "мусить провести публічні слухання з цього приводу: запросити й Абромавічуса, і пана Кононенка - і на всі питання треба дати вичерпні відповіді", підтвердивши при цьому свою готовність також виступити на слуханнях.

  Разом з тим, голова Одеської ОДА висловив сподівання, що "16 лютого Рада знайде в собі сили не тільки відправити уряд у відставку, а й забезпечити те, щоб наступний уряд був повністю захищеним від тіньових інтересів президентської, прем'єрської або будь-яких інших фракцій".

  Нагадаємо, Міністр економічного розвитку та торгівлі заявив, що головною причиною його рішення про відставку став конфлікт з Кононенком.

  Як повідомлялось, коментуючи заяву про відставку Міністра економрозвитку, Ігор Кононенко предметно не відреагував на звинувачення на свою адресу.

  Теги : Абромавічус Верховна Рада Саакашвілі БПП слухання Ігор Кононенко прем'єр-міністр
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів