Саакашвілі прокоментував останні події в області

  30 Червня, 2015 08:42
  Він розповів про Центр адмінпослуг, Одеський міжнародний аеропорт, реформу митниці і фіскальної служби, будівництво нової автомагістралі та інші новації в регіоні.
  Фото з відкритих джерел

  Очільник Одещини Михайло Саакашвілі прокоментував останні події в області. Його слова процитував журналіст Юрій Бутусов у соціальній мережі Facebook.

  Так, Саакашвілі зазначив, що наразі триває конкурсний відбір голів районних державних адміністрацій. За його словами, охочих дуже багато, але вітаються нові добровольці. Загалом же він відзначає великий ентузіазм багатьох людей, які хочуть взяти участь у реформах.

  Також він розповів про підписаний Меморандум між обладміністрацією та Мін'юстом про створення Центру адміністративних послуг. Для фінансування цього проекту створений  міжнародний фонд в 1 мільйон доларів. Крім того, продовжується робота із залучення додаткових коштів, які підуть у тому числі на оплату роботи експертів та співробітників. Зарплати у новому центрі передбачені від декількох сотень до декількох тисяч доларів.

  "Я розумію завдання якої великої складності стоїть перед нами. Але нам треба діяти дуже швидко і проводити реформи в усіх стратегічних галузях держсектору. Необхідні реальні структурні зміни" – наголосив Саакашвілі.

  Він також повідомив, що його пропозиції щодо реформи митниці та реорганізації підрозділів фіскальної служби в Одеській області уже внесені до Кабміну. Він розраховує і на підтримку парламенту.

  Крім того, готується спільний з Міністерством інфраструктури експеримент з будівництва автомагістралі Одеса-Рені. Саакашвілі відзначив, що ця дорога має стратегічне значення для України та для розвитку економіки в області.

  Щодо Одеського міжнародного аеропорту – він розповів, що вдалося домогтись встановлення режиму "відкритого неба", зараз розсилаються листи всім закордонним авіакомпаніям з пропозицією вийти на український ринок авіаперевезень. (Нагадаємо, напередодні Саакашвілі звинуватив голову Державіа в обслуговуванні олігархічних інтересів монополіста авіаринку).

  Окремо Саакашвілі розповів, що його дуже засмутив напад на співробітників міліції, в результаті якого загинув міліціонер Роман Труфкін. "Цей напад показав, що Одеський регіон вимагає ефективних заходів безпеки. Зараз цією роботою і очищенням правоохоронних органів займається новий начальник УВС " – повідомив голова Одеської ОДА. 

  Теги : реформи Саакашвілі одеська область
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів