Саакашвілі пообіцяв розслідувати сепаратистські заяви одеських поліцейських

  22 Листопада, 2015 17:23
  Глава Одещини вимагає відсторонення від своїх обов'язків таких співробітників.

  Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі поставив питання щодо відсторонення працівників патрульної поліції Одеси, яких викрили у сепаратистських заявах у соцмережах.

  Про це він говорив під час зустрічі з головою Національної поліції Хатією Деканоїдзе, як він сам написав на своїй сторінці у Facebook.

  За його словами, більшістю одеських поліцейських він пишається та може підтвердити, що загалом це дуже патріотичні люди. Однак його занепокоїла поява у мережі деяких анти-державних заяв декількох нових одеських поліцейських. Саакашвілі вимагає відсторонення від своїх обов'язків таких співробітників, а Хатія, у свою чергу, пообіцяла провести ретельне службове розслідування.

  "Ми кожного дня проявлятимемо пильність, щоб сепаратистські або корупційні бацили не закрались у здоровий організм нової поліції і якщо їх виявимо, то будемо викорінювати швидко та ефективно", – додав Саакашвілі.

  Як повідомлялось, МВС відсторонило від служби київського поліцейського Олексія Савкіна, який у соцмережах зневажав активістів Майдану.

  Згодом у соцмережах з’явились результати аналогічної перевірки старих записів у соцмережах низки одеських патрульних, які продемонстрували підтримку дій Росії та сепаратистів.

  Теги : Саакашвілі Одеса поліція сепаратизм
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів