Саакашвілі оштрафували за невиконання судового рішення

  20 Грудня, 2015 10:30
  Голова Одеської ОДА повинен сплатити 680 гривень стягнення за ігнорування виконавчого документа та законних вимог державного виконавця.
  Фото з відкритих джерел

  На голову Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі накладено штраф у розмірі 680 гривень за ігнорування виконавчого документа та законних вимог державного виконавця.

  Про це повідомляє dumskaya.net.

  Зазначається, що такий несподіваний поворот отримала адміністративна справа, яка тягнеться вже більше року: в грудні 2014-го, коли головою Одеської ОДА ще був Ігор Палиця, мешканець Одещини Д. звернувся до обласної адміністрації з проханням дати йому можливість висловити на особистому прийомі у губернатора свої претензії до роботи міської та районної влади в питаннях соціального захисту. Однак замість запрошення на прийом він отримав відписку за підписом заступника Палиці, що розцінив як порушення своїх прав і подав позов до окружного адміністративного суду.

  26 червня 2015 суддя Оксана Вовченко своїм рішенням зобов'язала главу ОДА організувати особистий прийом громадянина Д.

  Команда Саакашвілі, який до того часу вже очолював обласну адміністрацію, подала апеляційну скаргу, однак 22 вересня 2015 колегія суддів залишила рішення без змін.

  Бачачи, що нова влада рішення суду не виконує, громадянин Д. вирішив діяти через виконавчу службу.

  Судовий виконавець повідомив про це голову ОДА і, дочекавшись встановленого законом терміну, наклав на Саакашвілі штраф.

  Нагадаємо23 грудня Саакашвілі збирає другий антикорупційний форум.

  Теги : Саакашвілі штраф суд суддя ОДА одеська область
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів