Рух Медведчука скасував мораторій на російський культурний продукт у Львівській області

  17 Сiчня, 2019 17:14
  У Медведчука сказали, що захистили право львів’ян використовувати російську.

  Громадський рух Віктора Медведчука "Український вибір – Право народу" похвалився тим, що скасував в суді мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львові.

  Про це інформує прес-служба ГР.

  16 січня Львівський окружний адміністративний суд задовольнив клопотання руху Медведчука і визнав недійсним рішення Львівської облради про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівщини.

  В "Українському виборі" зазначили, що мораторій порушує низку статей, пов’язаних з правом громадянина.

  "Ми й надалі будемо відстоювати права російськомовного населення, домагатися скасування подібних антиконституційних рішень політиків, одержимих русофобською істерією", – заявили в виконкомі громадського руху.

  Нардеп від "Опозиційна платформа – За життя" Василій Німченко додав, що рішення Львівської облради є "русофобським, правовим нігілізмом та утискає конституційні права громадян на використання своєї рідної мови".

  "Ми захищали конституційні права мешканців Львівської територіальної громади, відновивши у судовому порядку їх право на використання російської мови, і продовжуємо почате" – сказав нардеп.

  Німченко пообіцяв, що рух Медведчука скасує такі ж рішення і в інших областях.

  До слова, Віктор Медведчук перебуває у тісних родинних стосунках з президентом країни-агресора Володимира Путіна: є його кумом. Він заявляв, що не вважає РФ агресором, і зазначав, що визначення "Росія – країна-агресор" є "пропагандистським штампом, але ніяк реальністю".

  Нагадаємо, 18 вересня 2018 року Львівська облрада запровадила мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області. 

  Таке ж рішення ухвалили у Житомирській, Волинській, Тернопільській та Івано-Франківській областях.

  Теги : Львівська область Медведчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів