Рубан не має повноважень вести переговори щодо звільнення українських заручників – СБУ

  16 Сiчня, 2016 15:48
  Служба безпеки створила Центр звільнення заручників, передавши йому всі повноваження вести переговори про звільнення в’язнів від імені відомства.
  Володимир Рубан
  Фото з відкритих джерел
  Володимир Рубан

  В СБУ створено Об’єднаний центр з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих в районі проведення АТО.

  Про це йдеться у розповсюдженому 16 січня повідомленні СБУ.

  При цьому в СБУ наголосили, що лише цей Центр уповноважений від імені відомства вести перемовини про звільнення та робити заяви, зазначивши: Володимиру Рубану не надавалися доручення чи повноваження вести будь-які переговори щодо звільнення громадян України.

  "Останнім часом громадянин Рубан поширює заяви, що начебто він, як представник СБУ, проводив якісь переговори з можливого звільнення громадян України в Мінську та начебто обговорював там вірогідність їхнього обміну на російських військовослужбовців.Тривалий час він безпідставно називає себе "генералом" спецслужби, з його слів так його представляють і окремі ЗМІ. Це також не відповідає дійсності", - заявили  в СБУ.

  Крім того, у спецслужбі зазначили: "Рубан міг побувати у Мінську як приватна особа, але він ніколи не брав участі в офіційних перемовинах чи зустрічах, а питання звільнення українських громадян, які стали політв'язнями в РФ, зокрема, Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка перебуває на особистому контролі Президента, про що йдеться на всіх міжнародних зустрічах".

  Як відомо, суд вкотре відхилив докази невинуватості Надії Савченко.

  Теги : АТО СБУ Надія Савченко Олег Сенцов Україна заручники рубан політв’язні
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів