Розвідка дізналася імена російських офіцерів, які ввозили в Україну зброю

  21 Квiтня, 2016 14:10
  Три офіцери ЗС РФ знаходяться на посадах в автомобільній службі штабу 2-го армійського корпусу в окупованому Луганську.

  Українська розвідка ідентифікувала три офіцери російських збройних сил, які супроводжували перевезення озброєння, боєприпасів і вибухівки через російсько-український кордон.

  Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони.

  Зазначається, що всі троє знаходяться на посадах в автомобільній службі штабу 2-го армійського корпусу в окупованому Луганську.

  За даними розвідки, керівник автомобільної служби майор ЗС РФ Ільяс Кунаккужін (1980 р.н.) для незаконного перетину кордону використовує паспорт громадянина Росії 8005 №913472. До відправки на Донбас служив в Чебаркулі Челябінської області.

  Його заступником є майор ЗС РФ Сергій Шутов. Для незаконного перетину кордону він використовує паспорт громадянина Росії 0102 №971555.

  Старшим офіцером автомобільної служби є капітан Микола Путілов, він для незаконного перетину кордону використовує паспорт громадянина Росії 0508 №484425.

  Спецслужба встановила, що ці російські військові причетні до контрабанди зброї з окупованих територій Донбасу в РФ для однієї з організованих злочинних угруповань Челябінська.

  Також вони здійснювали поставки наркотичних речовин на окуповані території.

  Теги : Донбас розвідка російські військові
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів