Розтрату 220 млн грн Януковичем розслідуватимуть без його присутності

  27 Липня, 2015 18:15
  Це дасть змогу завершити досудове розслідування, і передати справу до суду.
  Віктор Янукович
  Фото з відкритих джерел
  Віктор Янукович

  Суд дав дозвіл на спецрозслідування щодо заочного засудження екс-президента-втікача Віктора Януковича без його обов'язкової присутності.

  Таке рішення Печерського районного суду.

  Як повідомляється, це дає можливість вести слідство без обов'язкової участі в цьому колишнього президента. Також це дасть змогу завершити досудове розслідування, і передати справу до суду.

  Як відомо, справа пов'язана з розслідуванням розтрати 220 млн. грн, які були виділені на створення урядового спецзв'язку на базі "Укртелекому".

  Янукович здійснив незаконну фінансову оборудку з іншими тодішніми чиновниками - прем'єром Миколою Азаровим, заступником міністра фінансів Анатолієм Мярковським, міністром фінансів Юрієм Колобовим, очільником Держслужби спецзв'язку та захисту інформації Геннадієм Рєзніковим, членом наглядової ради "Укртелекому", директором ТОВ "ЕСУ" - Іллею Солодовським.

  В результаті змови було незаконно внесено зміни до держбюджету на фінансування телекомунікаційної мережі спецзв'язку, що обійшлося державі у понад дві сотні мільйонів гривень.

  Договір купівлі-продажу пакету акцій ВАТ "Укртелеком" передбачав, що роботи мав би здійснювати виключно покупець - ТОВ "ЕСУ".

  Теги : розслідування розтрата Янукович Укртелеком
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів