Розшукуваний екс-суддя Чернушенко записав звернення і сказав, що в Україні

  28 Серпня, 2015 10:18
  Своє кримінальне переслідування він вважає розправою за відмову виконувати завдання "згори".

  Екс-голова Апеляційного суду Києва Антон Чернушенко, який знаходиться у всеукраїнському розшуку за підозрою у прийнятті неправосудних рішень, - відкидає всі звинувачення та каже, що знаходиться на території України.

  Про це йдеться у його відеозверненні до українського суспільства.

  "Завіряю вас, що ніяких злочинних дій, як про це стверджує влада, я не вчиняв. Ніякого втручання в автоматичний розподіл справ, в ухвалення неправосудних рішень. Навпаки – всі мої дії є правомірними. Я зараз продовжую знаходитися у відпустці, перебуваю на території України" – заявив Чернушенко.

  Своє кримінальне переслідування він вважає розправою за відмову виконувати завдання Адміністрації Президента, зокрема вказівок у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Він стверджує, що заступник глави АП Філатов просив його залишити в силі вирок у справі та не викликати в суд екс-президента Леоніда Кучму.

  Нагадаємо, у результаті обшуків у кабінеті та домівках Чернушенка було знайдено чималу суму грошей невідомого походження, картки на 14 тонн пального, ключі від п'яти автівок, а також смс-переписку з його сином з вказівками про прийняття судових рішень. Окрім цього, в будинку були виявлені патрони, державні номерні знаки, талони на пальне.

  30 червня депутати дали згоду на арешт глави Апеляційного суду, але наступного дня він зник.

  Теги : розшук звернення антон чернушенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів