Розкрадання 100 млн грн філії "Укрзалізниці": суд відпустив одного із підозрюваних

  28 Сiчня, 2019 11:37
  Прокуратура просила призначити підозрюваному запобіжний захід у вигляді застави.

  Суд відпустив під особисте зобов’язання першого підозрюваного в кримінальному провадженні про можливе розкрадання майже 100 млн гривень філії "Центр транспортного сервісу "Ліски" ПАТ "Укрзалізниця".

  Таке рішення ухвалила слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Олена Мозолевська, повідомляє Слово і Діло.

  Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Анастасія Андронова клопотала, зокрема, про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді застави.

  Вислухавши доводи прокурора, суд лише частково задовольнив її клопотання й відпустив підозрюваного під особисте зобов’язання.

  Як відомо, на початку 2016 року ЦТС "Ліски" провів тендер із закупівлі паливно-мастильних матеріалів, переможець якого ТОВ "Скела Терциум" мало поставити їх на загальну суму 101,5 млн гривень згідно із договором, укладеним у липні 2016 року.

  Закупівлі за цим договором ЦТС "Ліски" здійснило у грудні 2016 року, усвідомлюючи, що потреби в закупівлі такого обсягу пального немає. Фірма "Скела Терциум" поставила товар, але лише на суму 3 млн гривень, тоді як від ЦТС "Ліски" отримала 101,5 млн гривень.

  Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру одному з помічників народного депутата Ярослава Дубневича ("Блок Петра Порошенка") у привласненні 93,2 млн гривень філії "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Укрзалізниця" під час постачання товарів за завищеними цінами в 2015-2017 роках.

  Теги : укрзалізниця розкрадання НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів