Розкрадач військового майна Нацгвардії завдав збитків на 2 мільойни

  21 Жовтня, 2015 10:39
  Але йому призначено заставу у 1,83 млн.

  Начальник речової служби центральної бази забезпечення військової частини 3078 Нацгвардії привласнив одяг на 243 тис. гривень і намагався його перепродати.

  Але він може вийти на волю під велику заставу – в 1,83 млн гривень.

  Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва від 13 жовтня.

  Ім’я підозрюваного в судовій ухвалі не розголошується. Говориться, що він є уродженцем міста Вовчанськ Харківської області.

  Підозрюваний діяв не один, а у змові щонайменше з однією особою. У серпні цього року спільник по телефону переконав "речовика" заволодіти державним військовим майном.

  10 жовтня співробітники ГПУ затримали військового біля його військової частини в момент, коли він намагався продати берці, фуфайки, штани, куртки та ін.

  Від покупця він отримав 3 600 гривень, та, як вказано в тексті, "імітаційні засоби, схожі на грошові кошти на суму 180 тис. грн". Але що мається на увазі під останнім – не зрозуміло.

  В ухвалі сказано, що військовик встиг також привласнити обмундирування, білизну, спецодяг та взуття, які зберігав у себе вдома з метою подальшого продажу невстановленим особам.

  Прогнозована сума збитків від його діяльності складає 2 млн гривень. З метою уточнення цієї суми призначено інвентаризацію майна і внутрішній аудит.

  Військовому загрожує до 10 років позбавлення волі. Суд призначив йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 9 грудня цього року. Разом з тим, він може вийти на волю, якщо внесе 1,83 млн гривень застави.

  Теги : Нацгвардія розкрадання військове майно
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів