Розенко висловився проти виплат мешканцям окупованого Донбасу

  18 Квiтня, 2016 11:42
  Профільний віце-прем'єр не підтримав ідеї своїх підлеглих щодо відновлення цих виплат.

  Віце-прем'єр з соціальних питань Павло Розенко не вважає, що треба відновлювати соцвиплати мешканцям окупованих територій Донбасу.

  "Відновлення соціальних виплат, в тому числі і пенсій, на окупованих територіях можливе тільки після повного виконання Мінських домовленостей і відновлення територіальної цілісності України", – заявив Розенко.

  Зараз соцвиплати проводяться тільки вимушеним переселенцям, які на постійній основі проживають на підконтрольній Україні території.

  На окупованих територіях Україна не може здійснювати виплати, оскільки там не працюють державні структури та немає відділень українських банків.

  Більше того, Розенко заявив, що треба посилювати боротьбу з витоком бюджетних і пенсійних коштів на окуповані території, яка вже ведеться спільно з СБУ. Він особисто має намір контролювати процес верифікації соцвиплат.

  Нагадаємо, раніше новопризначені міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш та міністр соціальної політики Андрій Рева зробили заяви про необхідність відновлення соцвиплат громадянам України, які мешкають в окупованому Донбасі.

  Теги : переселенці пенсії Павло Розенко Вадим Черниш
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів