Розенко назвав категорії українців, яким підвищать пенсії в першу чергу

  30 Червня, 2018 10:04
  На збільшення виплат можуть розраховувати чорнобильці та люди з великим стажем.

  Підвищення пенсій перші отримають чорнобильці та люди з великим трудовим стажем, але малою зарплатою. Про це в ефірі 5 Каналу розповів віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

  "Найбільш гостре сьогодні питання для чорнобильців, і треба врахувати одну з головних проблем пенсійної реформи: дуже малу надбавку до пенсії отримали люди з великим трудовим стажем 35-45 років, але малою заробітною платою. Ми працюємо і президент звертався до уряду, і глава уряду це обіцяв, що все-таки питання великого строкового стажу і маленької зарплати має бути перераховане", – заявив посадовець.

  За словами Розенка, наразі питання підвищення пенсій залежить від ресурсу, який залишиться в держбюджеті. Якщо він буде меншим, то реалізується один варіант, якщо більший , то другий.

  Наразі ж віце-прем'єр відзначив позитивну динаміку надходжень до Пенсійного фонду, яка дозволила отримати додаткові 3 млрд грн, у  порівнянні з тим, що планувалося.

  Також Розенко додав, що підвищення пенсій без інфляції залежить й від того, чи вдасться підвищити мінімальну зарплату до 4,2 тисяч гривень.

  Нагадаємо, раніше міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що наразі у держави немає коштів для підвищення мінімальної зарплати.

  Теги : пенсії Павло Розенко підвищення чорнобильці
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів