Розенблат: неприпустимо здавати фабрику "ЖЛ" донецьким "регіоналам"

  29 Лютого, 2016 18:58
  Народний депутат обурений, що рейдери здали Житомирську кондитерську фабрику регіоналу Колеснікову та його "Конті".
  Народний депутат від БПП Борислав Розенблат виступає перед працівниками фабрики
  Народний депутат від БПП Борислав Розенблат виступає перед працівниками фабрики "ЖЛ"

  Житомирський нардеп-мажоритарник Борислав Розенблат (БПП) виступив сьогодні перед колективом Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", яка вже три місяці вимушено не працює у результаті рейдерського захоплення.

  За інформацією нардепа, рейдерство Житомирської кондфабрики було здійснене в інтересах колишніх донецьких кондитерських фабрик, які зараз хочуть перенести своє виробництво на неокуповану частину України.  "Сьогоднішня продукція випускається під іншими торговими марками, а саме на замовлення донецької фірми "Конті". Для мене це є неприпустимим. Тому що ми втрачаємо найдорожче: свою житомирську торгову марку. Це підприємство називається "Житомирські ласощі", як би там не було. Я буду боротися, щоб фабрика була не в оренді, не працювала на якомусь аутсорсингу… Вона повинна працювати під торговою маркою Житомирська кондитерська фабрика" – заявив Розенблат.

  Він обурений, що законні власники досі не можуть повернути собі підприємство, однак у зв’язку з резонансом справи сподівається на чесні рішення судів.

  Як повідомлялось, рейдери здали Житомирську кондитерську фабрику регіоналу Борису Колеснікову, який і є власником АТ "ВО "Конті". Потужності Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", захопленої в результаті реалізації рейдерської схеми, наразі використовуються для виробництва продукції "Конті".

  Теги : житомир «ЖЛ» борис колесников фабрика "Конті" "Житомирські ласощі" Борислав Розенблат
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів