Росіянин "розплатився" за участь у ДНР – отримав 8 років в’язниці

  9 Квiтня, 2015 13:00
  Суд встановив, що громадянин РФ у складі збройного формування здійснив напад на блокпост сил АТО. Вирок про 8-річне ув’язнення набув законної сили.

  Слов’янський міський районний суд Донецької області засудив до 8 років позбавлення волі росіянина – учасника ДНР.

  Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

  Встановлено, що громадянин РФ М. Корчагін брав участь у діяльності терористичної організації "ДНР" та разом зі спільниками здійснив напад на один із блокпостів сил АТО.

  Засуджений обвинувачувався за статтями Кримінального кодексу України (створення терористичної групи чи терористичної організації; створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань; незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

  Вирок Слов’янського міськрайонного суду, за рішенням суду апеляційної інстанції, залишено без змін. Вирок уже набув чинності.

  Нагадаємо, це не перший вирок в Україні, винесений терористу з Росії. Так, 13 січня 2015 року цим же Слов’янським судом було засуджено росіянина до 8 років позбавлення волі за тероризм. А 10 грудня 2014 року Шевченківський районний суд Львова посадив на 10 років росіянина за шпигунство в зоні АТО. 

  Теги : ДНР росіянин вирок тюрма
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів