Російських туристів попередили про небезпеки в окупованому Криму

  22 Червня, 2015 09:49
  Росіянам не рекомендується їхати на півострів без дозволу української влади. До того ж, юристи не радять купувати в Криму товари і послуги та будь-яку нерухомість.
  Фото: zn.ua

  Російське Товариство захисту прав споживачів (ТЗПС) вирішило попередити росіян, які направляються на відпочинок до окупованого Криму, про проблеми, з якими вони можуть стикнутись.

  Тому організація на своєму сайті оприлюднила спеціальну пам’ятку для російських туристів при відвідуванні окупованих територій.

  Так, юристи ТЗПС пояснили правовий статус Криму та міста Севастополя, які є окупованими територіями, оскільки легітимного договору між Україною та РФ про приєднання Криму немає. За порушення ж порядку в`їзду і виїзду з окупованої території (за українським законодавством) туристи можуть понести кримінальну відповідальність, аж до тюремного терміну, попереджають юристи.

  Тому вони не радять громадянам РФ їхати на півострів без дозволу української влади, а для власної ж безпеки перетинати кордон лише з дозволу Прикордонної служби України в Херсонській області.

  Також правники радять не купувати будь-яку нерухомість у Криму, адже Міністерство юстиції України заблокувало доступ представникам адміністрацій Криму і Севастополя до Держреєстру України, в якому проводиться реєстрація угод із нерухомістю. А "без доступу до неї фактично неможливо підтвердити права власника на нерухомість" – пояснюють у Товаристві захисту прав споживачів РФ.

  Крім того, росіянам не рекомендують купувати в Криму товари і послуги, особливо дорогі товари світових брендів, які залишили ринок півострова у зв`язку з міжнародними санкціями. "Велика ймовірність того, що вам продадуть фальсифікат або товар, на який не поширюватиметься гарантійне і сервісне обслуговування", - попередили російські юристи.
  Теги : Крим Росія Україна росіяни
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів