Російські правозахисники розповіли, як почувається Савченко

  2 Червня, 2015 23:05
  Наразі українка ознайомлюється з матеріалами справи, щоб якнайшвидше розпочався судовий процес.

  Українська льотчиця, народний депутат, делегат ПАРЄ Надія Савченко нормально харчується і не скаржиться на самопочуття.

  Про це повідомляє прес-служба Ради при Президентові Російської Федерації з розвитку громадянського суспільства і прав людини.

  Зазначається, що сьогодні її відвідали у СІЗО голова Ради при Президентові Російської Федерації з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайло Федотов і член Ради, виконавчий директор благодійного фонду "Справедлива допомога" Єлизавета Глінка.

  Глінка заявила, що Савченко важить 67 кілограмів, має нормальний настрій і почала уважно ознайомлюватися з матеріалами своєї справи.

  За словами Федотова, українка має намір у стислі терміни ознайомитися з матеріалами справи, щоб якнайшвидше почався судовий процес. У бесіді з Глінкою її найбільше цікавили події на Донбасі й те, як вдається допомагати пораненим та хворим дітям.

  Глава РПЛ передав їй копію дитячого малюнка зі шкільної виставки, який привезла з маленького містечка на Донбасі близька подруга родини.

  Нагадаємо, Савченко була викрадена бойовиками на Донбасі влітку 2014 року, потім її перевезли до Росії, де звинуватили у причетності до загибелі російських журналістів.

  24 квітня цього року Слідчий комітет РФ пред’явив Савченко остаточне обвинувачення у нібито пособництві вбивству двох і більше осіб та у незаконному перетинанні кордону РФ. 

  Теги : Росія СІЗО Надія Савченко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів